top of page
Szukaj

Apartamenty z tarasem i ogrodem, a może basen?! Jakie udogodnienia oferują najlepsi wynajmujący nad

Coraz więcej turystów poszukując apartamentów na wynajem krótkoterminowy blisko morza, zwraca szczególną uwagę na nietypowe dodatkowe udogodnienia. Największe wzięcie mają lokale posiadające w swoim kompleksie basen. Równie ogromną popularnością cieszą się miejsca oferujące swoim klientom dostęp do pięknego ogrodu czy tarasu z grillem. Tutaj znajdziemy ofertę zawierająco to i to, a do tego zlokalizowaną dosłownie 150 metrów od Gdańskiej plaży: https://www.seaapartment.pl/ogrod150mdomorza


Warto zaznaczyć że takie oferty sprzedają się na przysłowiowym pniu a rezerwacji najlepiej dokonywać nawet z kilku miesięcznym wyprzedzeniem. Może to wydawać się zbyt absorbujące ale opinie stałych bywalców potwierdzają że zdecydowanie warto! Wynajmujący potwierdza że ponad połowa jego gości to stali entuzjaści, których ma przyjemność przyjmować co roku od wielu lat.


Co ciekawe cena za dobę jest tutaj o wiele niższa niż w kilku gwiazdkowym hotelu z basenem oferującym podobny standard. A ponadto dzięki kameralnemu klimatowi w/w nieruchomości możemy liczyć na niezwykle prywatną i intymną atmosferę podczas naszego pobytu. To prawie tak jakby wynająć dla siebie cały prywatny dom z ogrodem i tarasem, mieszczącym się niemal przy samej plaży.


Comments


bottom of page